En Kolay ve Ücretsiz Mp3 İndirme Programı

Sizlere gelmiş geçmiş en iyi Mp3 İndirme Programını tanıtmaktayız. En kolay ve tamamen ücretsiz bir şekilde youtube üzerinde istediğiniz şarkıları MP3 formatında indirip telefonunuzda ya da bilgisayarınızda rahatça dinleyebilirsiniz.

Müziksiz yapamayanlara mp3 bulmakta zorlananlara kral bi haberimiz var. Bu program sayesinde youtube ta dinlediğiniz tüm şarkıları kolayca indirip mp3 formatına çevirebileceksiniz. Ayrıca çevirme işlemini de otomatik yaptığını söyleyelim. Tek yapmanız gereken youtube videosunun linkini ilgili alana kopyalamak ve araştır demek daha sonra ilgili şarkılar karşınıza çıkıyor. Araöa sonuçlarında karşınıza çıkan şarkının yanındaki indir sekmesine basıp bir süre beklediğiniz de isteidiğiniz şarkı indilenlerler sekmesine gelmiş oluyor. Hepsi bu kadar.

Google Çeviri uygulamasını masaüstüne taşıyan Google Translate Desktop ile otomatik bilgisayar kapatma programı Z Auto Shutdown’ın geliştiricileri tarafından hazırlanan Mp3 İndirme Programı, online (çevrimiçi) ve offline (çevrimdışı) müzik dinlemek için Spotify, Apple Music gibi müzik servislerine para vermek istemeyen kişilere hitap ediyor. Ücretsiz, sınırsız dinleme ve indirmeye izin vermesi, reklamsız arayüz sunmasıyla dikkat çeken müzik dinleme programını telefonunuza müzik atmak için de kullanabilirsiniz.

Şarkıları bilgisayarınıza tek tek indirebildiğiniz gibi toplu olarak da indirebiliyorsunuz. Favori altında sevdiğiniz şarkıları bir yere toplayıp karışık çalma listesi yapma şansınız da var. Yani mp3 indirme programı dışında mp3 player olarakta görev yapabilen akıllı mı akıllı küçük ,sade bir program..

İndirmek İçin Tıklayın

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.