En Kolay Radyo Dinleme Uygulaması : Kolay Radyo

Kolay Radyo adından da hiç düşünmeden tahmin edebileceğiniz gibi en kolay yoldan radyo dinlemenize yardımcı olacak Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir radyo uygulamasıdır. 

Kolay bir şekilde radyo dinlemenizin önünü açan Kolay Radyo uygulaması, tam 200’den fazla ulusal ve yerel radyo kanalıyla tam bir müzik kutusu. Uygulamada yer alan işlevsel özelliklerle radyo kanallarını kayıt altına alabiliyor ve dilediğiniz an kolay şekilde ulaşabiliyorsunuz. Oldukça Basit bir arayüzü ve kullanışlı menüleri bulunan uygulama ile müziğin de tadına varabiliyorsunuz.

Pop’tan Jazz’a, Rock’tan Rap’e kadar bir çok farklı kategoride eğlenceli müzikleri dinleyebileceğiniz ve yolculuklarınıza neşe katabileceğiniz Kolay Radyo uygulaması , müzik severlerin mutlaka telefonlarında olması gereken bir uygulamadır. Bu uygulama özellikle uzun yol yolculuklarında da en iyi dostunuz olmaya uygun. Şehirler arası yolculuklar yanında da 500T ye binen İstanbullular içinde kaçırılmaması gereken bir uygulama.

Kullanımı oldukça basit olan Kolay Radyo uygulamasını daha fazla tanıtmaya gerek yok. Android cihazlarınıza ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.