Çöpçatanlık Uygulaması Bumble da Bir Yıldız : Sharon Stone

Öyle bir arkadaşlık uygulaması düşünün ki arkadaş bulmak için hesap açan Sharon Stone gibi bir Dünya yıldızının hesabını silsin. Evet Bumble böyle bir arkadaşlık uygulaması… 

Arı vızıltısı anlamına gelen Bumble uygulaması yapılan bir hata ile milyonlarca kişiye kendini duyurmayı başardı. Bumble yetkilileri Sharon Stone adına açılan hesabın sahte olduğu üzerine aldıkları şikayetlere istinaden kapattılar. Hesabının kapatıldığını gören Sharon Stone ise bir başka sosyal medya uygulaması olan Twitter dan , Bumble hesabının kapatılması üzerine sitemini iletti.

Hatasını fark eden Bumble yetkilileri ise güzel ve seksi yıldızın hesabını tekrar aktif etti.

 

Stone, twitter hesabında Bumble hesabının kapatıldığını ve geri dönmek istediğini “Beni kovandan atmayın.” Şeklinde belirtti. Stone’a, Bumble editörü Clare O’Connor “Umarım balını bulursun.” Şeklinde cevap vererek, hesabının yeniden aktif hale getirildiğini bildirdi.

Yapımcı Michael Greenburg ile 1984’de evlenen Sharon Stone, 1992 yılında ise gazeteci Phil Bronstein ile ikinci kez dünya evine girmişti. 2014 yılında yaptığı bir açıklamada flört için uygun olduğunu belirten Amerikalı ünlü oyuncu, bakalım Bumble isimli çöpçatanlık uygulamasında aradığını bulabilecek mi?

Kadınların Konuşmayı Başlattığı Çöpçatanlık Uygulaması

Bumble uygulaması alışılagelmiş arkadaşlık uygulamalarından özellikle bir yanı ile ayrılıyor. Hemen hemen tüm uygulamalarda erkeklerin kadın kullanıcılara salça olmasına alıştığımız sosyal medya aleminde bu kez kadınlar erkeklere tanışmak için mesajlar yazıyor.

Sharon Stone Bumble'a Geri Döndü

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.