Boyutu 25 MB’den Küçük 10 Mobil Oyun (Android)

Boyutuyla internet kotanızın dostu olan oynadıkça hırs yapıp daha çok bağlanmanızı sağlayacak Android Mobil Oyun listesi ile karşınızdayız. Üstelik çokta yüksek özellikli telefonlara ihtiyacınız yok.

Mobil dünyası geliştikçe oyunlar ve uygulamalarda buna göre modifiye olmakta. Hal böyle olunca da eski teknolojiye sahip ya da sorun yaratmayacak  oyunlar bulmak zorlaşıyor. Burada popüler ve sistem sömüren oyunları değil , kota dostu , her cihaza uygun , oynaması basit oyunları paylaşıyoruz.. Şimdi hazırsanız daha fazla uzatmadan oyunları görelim..

10. Dr. Driving: 

Uzun yıllardır Play Store listelerindeki en çok oynanan oyunlardan birisi olan Dr. Driving, basit bir araç simülasyonu. Oyuncular, arabalarını olabildiğince kurallara uygun bir şekilde kontrol etmeye çalışıyorlar. Vakit geçirmeye bire bir.

Eksileri: Bir süre sonra sıkılabilir, kurallara uymaktan vazgeçebilirsiniz.

Oyunu İndirmek için tıklayın 

 

9. Stick Hero:  

Başarılı oyun şirketin Ketchapp’ın en sevilen yapımlarından olan Stick Hero, bir çubuk çizerek ne kadar eğlence vadedileceğinin kanıtı. Oyun, zorlu görevleriyle sürükleyici olarak ön plana çıkıyor.

Eksileri: Görsellik açısından bir beklentiniz olmasın, bölümlerin oldukça zorlaması canınızı sıkabilir.

Oyunu indirmek için tıklayın

8. Mekorama 

Üç boyutlu bir bulmaca oyunu arıyorsanız, Mekorama en sevimli seçeneklerden birisi. Oyundaki karakterinizi hedefinize ulaştırmak için herhangi bir süre sınırınız yok. Ayrıca oyunda ölmek de yok. Her şey sizin kontrolünüzde.

Eksileri: Bazı bulmacalar, oyunun yapısı gereği neredeyse hiç ipucu vermiyorlar. Sanıyoruz ki bu da yapımcıların oyun içi satın almaları teşvik etme yolu. Yine de aklınızı kullanmanız için yeterli şansınız var.

Oyunu İndirmek için tıklayın

 

7. Robotek:

Ücretsiz olarak çok oyunculu desteği sunan Robotek, basit grafikleri ve kolay arayüzüyle eğlenceli bir yapım. Bir robot olarak dünyayı ele geçirmeniz gerekiyor, bunun için diğer robotlarla iş birliği yapmalısınız.

Eksileri: Kısıtlı süper güçler, bazen çok fazla seçenek sunmuyor.

Oyunu İndirmek için tıklayın

6. Stairway:

Merkezde yer alan objeyi, karmaşık merdiven yapılarından kısa sürede aşağıya indirmeniz gerekiyor. Olabildiğince seri hareket etmek ve dikkatli olmak zorundasınız.

Eksileri: Uzun süreli oynamak sıkıvı bir hal alabiliyor.

Oyunu İndirmek için tıklayın

 

5. Physics Pencil: 

Eğleterek öğreten bir oyun olarak, Türkçe adıyla Fizik kalemi, bir kağıt üzerindeki hayali objeleri hedefine ulaştırmak üzerine kurulu. Bunun için istediğiniz çizimi yapmanız mümkün.

Eksileri: Oyunun fizik motoru bazı durumlarda olmaması gereken sonuçlar verebiliyor.

Oyunu İndirmek için tıklayın 

 

4. Satranç:

Satranç’ın üzerine söylenecek bir şey yok. Üç boyutlu olmasıyla göz keyfinizi bozmayacak grafikleriyle, satranç oyununu sevenlerin mutlaka indirmesi gerek. Boyutu sadece 2 MB.

Eksileri: İlerleyen seviyelerde satrancı yeni öğrenenler için zor olabilir.

Oyunu İndirmek için tıklayın 

 

3. Twist: 

Listedeki bir diğer Ketchapp oyunu olan Twist, kısa sürede etkili hamleler yapmaya bağlı olan basit bir macera oyunu. Merkezdeki obje olan küreyi, olabildiğince hızlı hamlelerle ileriye taşımanız gerekiyor. Puanlandırma ve liste rekabeti özelliği de var.

Eksileri: Tekdüzelik.

Oyunu İndirmek için tıklayın 

 

2. Cyclus:

Toplu taşıma yolculukları sırasında vaktin su gibi akmasını sağlayan bir oyundur. Amaç basit. Çevrenizdeki engellere en hızlı şekilde ateş ederek onlardan kurtuluyorsunuz.

Eksileri: Bir süre sonra hedefler küçülüyor, vuramayınca sinir harbi başlıyor.

Oyunu İndirmek için tıklayın

 

1. Death Moto 4 

Death Moto serisinin son oyunu, bir motor üzerinde kıyasıya rekabeti yaşatan küçük boyutlu uygulama. Rakiplerinizi egale etmek için iyi silahlar kuşanmanız gerek.

Eksileri: Düşük boyutu nedeniyle grafik açısından çok beklentiniz olmasın.

Oyunu İndirmek için tıklayın

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.