Bilgisayardan Instagrama Nasıl Fotoğraf Yüklenir?

Sosyal medya uygulamaları arasındaki en önemli uygulamalardan biride özellikle resim ve video paylaşmada oldukça adından söz ettiren bir uygulama olan instagramdır. Bir cep telefonu uygulaması olan İnstagram daha sonraki zamanlarda bilgisayar üzerindende ulaşıma açılmıştır. Yalnız çok önemli bir eksikle kullanılmaktadır. Oda maaleseftir ki , bilgisayardan instagram hesabımıza resim yada video yükleme seçeneğimizin olmaması ! Ama üzülmeyin. Bunun bir yolu mevcut. Gramblr isimli uygulama ile oldukça basit bir şekilde bilgisayarınızdan instagram hesabınıza resim ve video yükleyebilirsiniz..

Bilgisayardan Instagramda Fotoğraf Yükleme

Vereceğimiz link üzerinden indirmesini yapıp bilgisayara yükleyerek kullanabileceğiniz uygulamada telefon üzerindeki bazı özellikler kullanılabiliyor. Telefonda paylaşımı yapmadan önce yaptığımız filtreleme işlemini yapabildiğimiz Gramblr uygulamasında fotoğraf ve videoya hareket de katabiliyoruz.

Bu özellikler haricinde çok yönlü olan uygulamada açıklama kısmına bir durum yazabilir ve belirli hastagler yapılarak paylaşılabiliyor. Paylaşımı yapmadan önce planlamasını da yapabildiğiniz fotoğraf ve videolarınız için ileri bir tarih seçerek başka zaman şeklinde de paylaşabilirsiniz. Oldukça basit bir kullanımı olan uygulamada paylaşılan veriye basılı tutup uygulamaya sürükleyebilir ya da boş bölgeye tıklayıp seçerek kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için aşağıda bulunan butona tıklayabilirsiniz. Uygulama yüklendikten sonra dilediğinizce ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

INSTAGRAM İÇİN GRAMBLR İNDİR

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.