Arkadaşlık ve Flört Uygulaması : Jaumo Hakkinda Herşey

Jaumo ismini daha önce hiç duydunuz mu ? Jaumo nedir ? Nasıl bir uygulamadır ? Jaumo amacı nedir ? Bu uygulama da insanlar ile nasıl tanışılır ? Uygulama nasıl indirilir ? Bu soruların cavaplarını ve daha bir çok uygulama hakkında bilgiyi bu yazımızda sizlere anlatmaya çalıştık. Sitemizde yer alan diğer arkadaşık uygulamaları hakkında bilgi almak için de buraya tıklayabilirsiniz. Şimdi Jaumo tanışma ve sohbet uygulamamızı sizler için anlatalım..

Çağımızın yeni nesil iletişimi hiç kuşkusuz cep telefonlarındaki uygulamalar vasıtası ile oluyor. Bir zamanların telefon smslerini ve aramalarını artık uygulamalar üzerinden gerçekleştirdiğimiz mesajlar ve aramalar aldığı bir gerçek. Bunun sebebi de hem iletişim için ekstra harcama yapılmaması hem de uygulamalarla gelen ekstra özellikler ile sohbetlerin daha güzel geçmesi.

Hatta o kadar ki telefonlarda ve tabletlerde yer alan uygulamalar sohbet edecek arkadaşı olmayanlar için yeni arkadaşlar edinme konusunda da yardımcı oluyor. İşte Jaumo da tam bu işe yarayan uygulamalardan biri. Eğer Tinder hakkında bilgi sahibi iseniz muhtemelen bu uygulamada size çok yabancı gelmeyecektir.

Jaumo Nedir ? Nasıl Çalışıyor ?

Jaumo, herhangi bir kişisel bilgi yada konum paylaşımı olmadan diğer milyonlarca üye ile tanışma ve sohbet fırsatı bulacağını bir Android flört uygulaması. Son zamanlarda gittikçe popülerleşen uygulamalar arasında hızla yükselen Jaumo, yakın çevrenizde bulunan kişiler ile tanışarak sohbet etme ve hatta flört etme imkanı sunuyor.

Basit anlamda fotoğraflar üzerinden işleyen bir mekanizmaya sahip olan Jaumo aynı tinder da olduğu gibi karşılıklı fotoğraf beğenileri durumunda, birbirini beğenen kişilerin birbirleri ile tanışması için canlı sohbet şansı sunuyor. Bunu yaparken gerçek bilgilerinizin tamamen gizli kalması ise kullanıcılar açısından oldukça faydalı diyebilirim.

Jaumo Arkadaşlık Uygulaması Ücretli mi ?

İndirmesi ücretsiz olsa da bu uygulamada 2 farklı paket mevcut. Biri standart paket diğeri VIP paket. Böyle olunca da tabiki de 2 paket arasında bazı farklar oluyor. Standart olarak sunulan özellikler ile ücretsiz olarak kullanılan Jaumo ile dilerseniz VIP üyelik satın alarak ekstra özelliklerden faydalanabiliyorsunuz.

Temel Üyelik

Ücretsiz bir Jaumo uygulaması kullanıcısı olarak aşağıdaki ücretsiz çevrimiçi flört hizmetlerine erişebilirsiniz:

 1. Arkadaşlık hesabınızı oluşturabilirsiniz.
 2. Arkadaşlık profilinizde çeşitli detayları doldurabilir ve daha sonra düzenleyebilirsiniz.
 3. En uyumlu maçlar ile sohbet edebilirsiniz.
 4. Canlı video oturumları aracılığıyla potansiyel eşleşmelerinizi görebilirsiniz.

Premium Üyelik

Jaumo uygulaması, VIP üyelere aşağıdaki ücretli çevrimiçi flört hizmetlerini sunar:

 1. Reklamsız tarama deneyiminizin keyfini çıkarabilirsiniz.
 2. Maçınız özel mesajınızı okur okumaz uygulama size bildirimleri gönderir.
 3. Platformdaki en popüler VIP üyelere anında erişim sağlayabilirsiniz.
 4. Ekstra dikkat çekmek için “Süper Beğeni” özelliğine sınırsız erişim elde edersiniz.

Uygulama üzerinde biriyle tanışabilmek için beğendiğiniz kişiler arasından sizinde beğenilmeniz gerekiyor. Karşılıklı beğeni söz konusu olduğunda Jaumo size bildirim göndererek yeni flört arkadaşınızı gösteriyor. İşin geri kalanı tamamen size bağlı.

Jaumo’nun fiyatlandırma politikası oldukça demokratik ve herkes için uygun fiyatlı olduğunu söyleyemem. Fiyatlar dolar cinsinden olduğu için maalesef Türkiye şartlarında bu fiyatlar pahalı kalmaktadır. Yine de  Uygulamanın premium üyelik için ücretlendirdiği fiyatları sizler için belirtelim.

 • Bir aylık plan süresi 13 dolar civarındadır.
 • Üç aylık bir plan süresi 25 dolar civarındadır.
 • Bir yıllık plan süresi 75 dolar civarındadır.

Jaumo, aşağıdaki ödeme yöntemlerini destekler:

 • Kredi/banka kartları
 • PayPal
 • Cep Telefonu Ödemeleri

Aboneliğinizin varsayılan olarak uzatıldığını belirtmek önemlidir. Premium hizmetler için ödeme yapmayı durdurmak istiyorsanız, aboneliğinizi 24 saat içinde sonlandırabilirsiniz. Süresi dolmadan yapmanız gerekiyor.

Jaumo özellikleriJaumo uygulaması ile ilgili bazı özel özellikler

Güzel insanlarla çevrimiçi etkileşimi daha kolay ve verimli hale getirmenize yardımcı olurlar. Sosyalleşmenizi daha özgür ve eğlenceli hale getirmenin yolu budur. Geliştirici, tüm kayıtlı üyeleri en azından ücretsiz deneme süresi boyunca denemeye teşvik eder. Samimi ilişkiler için mükemmel bir ortak bulma şansınızı artırmak için büyük bir potansiyele sahiptirler.

Beğenilenler Listesi

Jaumo’nun diğer flört uygulamalarına göre birçok avantajı vardır. Arkadaşlık profilinizi görüntüleyen ve beğenen tüm üyeleri görmek için VIP üyeliğine ihtiyacınız yok. Bu, tüm topluluk için ücretsiz olarak sunulan özel bir özelliktir. Doğrudan flört profilinizde kaydıran kullanıcıların listesini kontrol edebilirsiniz. Anında eşleşmeyi ve daha kişisel bir sohbet başlatma olanağını elde etmek için aynısını yapmanız yeterlidir.

Canlı video

Premium üyeler, kendi video içeriklerini yayınlamalarına olanak tanıyan “Canlı Video” özelliğine tam erişime sahiptir. Dünya çapındaki topluluğa yapmaktan keyif aldığınız şeyleri gösterebilirsiniz. Çevrimiçi topluluğun diğer üyelerine rahatsız edici olabilecek video içeriği paylaşmadığınızdan emin olun. Videolarınız, uygulamada görünmeden önce denetlenir. Görünürlüğünüzü ve popülerliğinizi artırmak için bu özel özelliği kullanın. Birçok kullanıcının içeriğinizi izleyeceğini ve beğeneceğini göreceksiniz.

Süper Beğeni

“Süper Beğeni” seçeneği yalnızca premium kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Bu tür sınırlamalarla uğraşmak istemiyorsanız, VIP hesabına geçmeyi düşünmelisiniz. Uygulamanın geleneksel bir arama aracı sunmadığını unutmayın. Her şey zapping ile ilgili. Deneyin ve çarpıcı sonuçlar göreceksiniz!

Bana Sor

Uygulama, tüm kişilerin profillerini fotoğraflarla herkese açık tutar. İstediğiniz kadar detay paylaşabilirsiniz. Bazı detayları paylaşmak istemiyorsanız, uygulama bunun yerine “Bana Sor” seçeneğini kullanmanızı önerir. Onlar hakkında özel mesajlarda konuşurken daha rahat hissedebilirsiniz.

Jaumo APK İndir

Yakın çevrenizde Jaumo kullanan diğer kullanıcılar ile tanışma, sohbet etme, arkadaşlık kurma, flört etme ve hatta sevgili olma şansınızın bulunduğu Jaumo uygulamasını Android telefon yada tabletlerinize ücretsiz olarak indirip, şansınızı denemelisiniz. Android ve iOS platformunda yayınlanan uygulama akıllı telefonların yanı sıra tabletlerde de kullanılabiliyor. İngilizce dil desteğine sahip olan uygulama düzenli olarak güncellemeler de alıyor

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.