Android telefonda birden fazla Whatsapp Açma ( Whatschat )

Whatsapp, günlük hayatta iletişim noktasında hemen tüm ihtiyacımızı karşılayan araçların başında geliyor. Listemizdeki kişilerle yazışmaya, sesli aramaya ve görüntülü konuşmaya olanak tanıyan Whatsapp zaman geçtikçe gelişmiş özellikler sunuyor. Ancak Whatsapp bazı konularda kısıtlama getiriyor. Örneğin: Android Whatsapp uygulaması tek bir numaraya tanımlı olduğundan bir telefonda aynı anda 2 veya daha fazla hesap kullanımına izin verilmiyor. Neyse ki Whatsapp bu yönde bir engel koymuş olsa da telefonda 2 Whatsapp açma ve kullanmanın yolu bulunuyor.

Bu yazımızda Android telefon ve tabletlerde aynı telefonda 2 tane Whatsapp yükleme ve çalıştırmayı paylaşıyoruz. Android’de çoklu Whatsapp kullanmak için yararlanacağımız uygulama ise “WhatsChat”. WhatsChat, Whatsapp uygulamasını kopyalamaya yarayan ve aynı anda 2,3 ve daha fazla Whatsapp çalıştırmayı sağlayan bir Google Play aracı.

Whatschat ile birden fazla Whatsapp nasıl açılır?

1- Whatschat uygulamasını buradan indirin.

2- Uygulamayı başlatın.

3- Clone Butonuna basarak çoklu Whatsapp hesabı oluşturun.

4- Yarattığınız her klonu isimlendirebilirsiniz.

5- Clone butonuna bastığınız sayı kadar Whatsapp hesabı oluşturulacaktır.

6- İşlemin ardından yapılması gereken oldukça basit, Whatsapp’ı ilk kullanmaya başladığınız gibi kurulumu gerçekleştirin.

Whatschat özellikleri neler?

1- Telefonda az yer kaplar: Telefonda sınırsız Whatsapp hesabı yaratmayı sağlayan Whatschat’in ilk başta ağır bir uygulama olacağını düşünmüş olabilirsiniz, ancak yalnızca 4.6 MB boyuta sahiptir. Tavsiye edilen 1 GB RAM ‘e sahip olan telefonda rahatlıkta çalışabilir.

2- Çoklu Whatsapp: Eş zamanlı olarak tek bir cihazda birden fazla Whatsapp uygulaması kullanmanıza ve hesap yaratmanıza olanak tanır. Artık çoklu hesap ile kaçamak mı yapmak isterseniz rehberinizdeki kişileri birbirinden ayırmak mı, onu bilemeyiz. İkilem yaratmadan kullanmak isteyebileceğiniz Whatschat ihtiyaçları karşılıyor.

3- Gizlilik :  Yarattığınız klonlar birbirinden bağımsız çalışır ve mesajlarınız bir diğerine asla karışmaz. Bunun yanında kişisel bilgileriniz gizli tutulur, üçüncü kişiler ve Whatschat tarafından verilerinize erişilemez.

Sonuç

Yukarıda tüm bahsedilen özellikler tek bir Android telefonda birden fazla Whatsapp hesabının nasıl gizlilik içinde ve güvenle kullanılabileceğinin özetidir. Eğer çoklu mobil numara ile farklı Whatsapp’lara erişmek istiyorsanız Whatschat tercih edebileceğiniz faydalı bir uygulama. Whatschat uygulaması ile ilgili yaşadığınız problemler için yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.