Acun Ilıcalı’nın Dijital Platformu Exxen’de Neler Olacak ?

Digital yayın platformları günümüzde iyiden iyiye hayatımızdaki yerini almaya başladı. Şuan dijital yayın platformları arasında Netflix pazarda lider konumunda yerini aldı. Amazon Prime, BluTV, PuhuTV, Filmbox Live ise Netflix’i takip eden diğer digital yayın platformları.Medyanın genç patronu Acun Ilıcalı ise yeni kuracağı digital yayın platformu Exxen ile pazarda kendine yer bulmayı hedefliyor. Peki Exxen ne zaman çıkacak ? Hangi diziler ve programlar yer alacak..Bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz..

Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayacak. Exxen’de Aleyna Tilki ve Cemal Can’ın başrollerinde olacağı müzikal bir dizi yer alacak. Bunun yanı sıra Haluk Bilginer, Songül Öden ve Ertan Saban’ın oynayacağı Şeref Bey adlı dizi, Nurgül Yeşilçay, Hazal Türesan ve Selim Bayraktar’ın yer alacağı 8 bölümlük Vahşi Şeyler isimli dizler olacak.

Burcu Esmersoy’un sunacağı Next Top Model yarışması, Beyazıt Öztürk ve İbrahim Büyükak’tan Pişti adlı magazin programı, Tolga Çevik’in Arkadaşım Hoşgeldin ve Gökhan Çınar’ın Katarsis programları Exxen’de yer alacak.

Exxen’de Extrem Sporlar, Astroloji Programı, Moda Polisi, Akıl Oyunları Veteriner Programı, Efsane Evler, Macera Sever, Pasta Savaşları gibi programlar bulunacak. Ayrıca 140journos tarafında özel hazırlanan belgeseller olacak. Bu belgesellerde şu isimler olacak: Çiftlik Bank, Arda Turan, Ezhel, Bülent Ersoy.

YouTuber Orkun Işıtmak, Reynmen ve Buğra Kazancı gibi ünlü isimler de Exxen’de olacak. Görünüşe göre Exxen büyük ses getirecek gibi görünüyor. Exxen’in Netflix ile rekabet edeceği söyleniyor.

Yorum Bırakın

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açıktır.